Nasze produkty

Thumbnail

Cyfrowy obieg dokumentów

Dzięki SaldeoSMART możesz zdalnie zarządzać dokumentami i masz pełną kontrolę nad ich przepływem. Poprawisz szybkość działania oraz zwiększysz bezpieczeństwo dokumentów. Dane z faktur odczytają się same i automatycznie znajdą się w twoim programie księgowym.

Thumbnail

Cyfrowe wypełnianie druków

Masz dostęp do bazy z aktualnymi drukami urzędowymi. Wszystkie formularze wypełnisz elektronicznie na smartfonie lub komputerze i wyślesz na właściwą skrzynkę podawczą ePUAP.

Thumbnail

Cyfrowe podpisywanie umów

Umowy z kontrahentami podpiszesz na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Nie potrzebujesz drukować, skanować i wysyłać dokumentów pocztą lub kurierem. Zrobisz to jednym kliknięciem.

Nasi klienci już się o tym przekonali

Pomagamy w automatyzacji i cyfryzacji procesów księgowych. Wykorzystując możliwości jakie dają cyfrowe technologie, wspieramy gospodarkę bez papieru.

Kancelaria podatkowa s.c. Katarzyna Gąsiorowska, Monika Świerad

„Firma FRAM pomogła nam wybrać skaner i przejść na pracę w systemie do odczytów OCR. Zdecydowanie przyspieszyło to wprowadzanie danych z faktur do rejestru zakupu VAT. Teraz mamy też w biurze dostęp do faktur bezpośrednio z naszego programu księgowego – skończyło się szukanie po segregatorach.”

Monika Świerad i Katarzyna Gąsiorowska, wspólnicy

Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne Ogród Montessori Piła

„Z FRAM współpracuję już kilka lat. Pomogli uporządkować nam obieg dokumentów w firmie, zautomatyzować wystawianie rachunków i kontrolę płatności. Bardzo dobry, bezpośredni kontakt. Zdecydowanie polecam!”

Anna Mondry, właściciel

Firma Usługowo-Transportowa
Anna Kaszuba

„Zlecając swoją księgowość firmie FRAM Finanse nie muszę już co miesiąc zawozić dokumentów do biura rachunkowego. Załatwiam to online i mam do nich stały dostęp, jeśli potrzebuję coś odszukać. Korzystam też z aplikacji na telefon do szybkiego wystawiania faktur sprzedaży.”

Anna Kaszuba, właściciel
kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Pomożemy Ci w automatyzacji i cyfryzacji procesów księgowych.


Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie lub zgłoszenie. Więcej w Polityce prywatności.